Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/55 R16 91W

Novex

Novex NX-Speed 3195/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022014801
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  81,5 €

Цена по парче

81,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот