Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/50 R16 88V

Novex

Novex NX-Speed 3195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014900
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  82,3 €

Цена по парче

82,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот