Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/50 R15 86V

Novex

Novex NX-Speed 3195/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014764
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  78,3 €

Цена по парче

78,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот