Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/45 R16 84V

Novex

Novex NX-Speed 3195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014894
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  80,9 €

Цена по парче

80,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот