Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 185/65 R14 86H

Novex

Novex NX-Speed 3185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014856
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот