Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 185/55 R16 83V

Novex

Novex NX-Speed 3185/55 R16 83V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022015099
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  75,8 €

Цена по парче

75,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот