Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 175/70 R14 88T

Novex

Novex NX-Speed 3175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015044
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  69,7 €

Цена по парче

69,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот