Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 175/65 R15 84H

Novex

Novex NX-Speed 3175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014863
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  73,6 €

Цена по парче

73,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот