Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 175/60 R15 81H

Novex

Novex NX-Speed 3175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022015075
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  70,9 €

Цена по парче

70,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот