Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 165/65 R15 81T

Novex

Novex NX-Speed 3165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015068
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  68,9 €

Цена по парче

68,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот