Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 155/65 R14 75T

Novex

Novex NX-Speed 3155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022014689
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  66 €

Цена по парче

66 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот