Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 145/70 R13 71T

Novex

Novex NX-Speed 3145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022014962
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  69,7 €

Цена по парче

69,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот