Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 135/80 R15 73T

Novex

Novex NX-Speed 3135/80 R15 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
135
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015051
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  74 €

Цена по парче

74 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот