Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 235/65 R16 115R

Novex

Novex All Season LT-3235/65 R16 115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022021168
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  132 €

Цена по парче

132 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот