Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 225/65 R16 112R

Novex

Novex All Season LT-3225/65 R16 112R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022021151
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  119,1 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот