Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 215/70 R15 109R

Novex

Novex All Season LT-3215/70 R15 109R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022021144
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот