Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 205/65 R16 107T

Novex

Novex All Season LT-3205/65 R16 107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022021120
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот