Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 195/75 R16 107R

Novex

Novex All Season LT-3195/75 R16 107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022021106
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  110,2 €

Цена по парче

110,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот