Споредете до 4 продукти:

Novex All Season LT-3 195/70 R15 104R

Novex

Novex All Season LT-3195/70 R15 104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022021113
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  98,3 €

Цена по парче

98,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот