Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 235/60 R18 107V

Novex

Novex All season 3E235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016621
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  130 €

Цена по парче

130 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот