Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 225/65 R17 106H

Novex

Novex All season 3E225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022016539
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот