Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 225/55 R18 98V

Novex

Novex All season 3E225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016607
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  125,1 €

Цена по парче

125,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот