Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 225/40 R18 92Y

Novex

Novex All season 3E225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022016614
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  98,6 €

Цена по парче

98,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот