Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 215/55 R16 97V

Novex

Novex All season 3E215/55 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016454
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  96,3 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот