Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 215/50 R17 95W

Novex

Novex All season 3E215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022016515
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  103,1 €

Цена по парче

103,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот