Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 205/55 R17 95V

Novex

Novex All season 3E205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016461
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  101 €

Цена по парче

101 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот