Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 205/55 R16 91V

Novex

Novex All season 3E205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016409
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  87,8 €

Цена по парче

87,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот