Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 205/45 R17 88Y

Novex

Novex All season 3E205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022016485
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  95 €

Цена по парче

95 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот