Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 195/65 R15 91H

Novex

Novex All season 3E195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022016324
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  84,5 €

Цена по парче

84,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот