Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 195/55 R16 91H

Novex

Novex All season 3E195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022016379
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  86,7 €

Цена по парче

86,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот