Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 195/50 R15 82V

Novex

Novex All season 3E195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022016355
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  80,4 €

Цена по парче

80,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот