Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 165/65 R14 79T

Novex

Novex All season 3E165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022016263
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  70,2 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот