Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 165/60 R14 75H

Novex

Novex All season 3E165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022020222
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  68,1 €

Цена по парче

68,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот