Споредете до 4 продукти:

Novex All season 3E 155/80 R13 79T

Novex

Novex All season 3E155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Novex
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022016225
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  68,3 €

Цена по парче

68,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот