Споредете до 4 продукти:

Nokian WR SUV 4 235/65 R18 110H

Nokian

Nokian WR SUV 4235/65 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440300870
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  140,6 €

Цена по парче

140,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот