Споредете до 4 продукти:

Nokian WR Snowproof P 245/45 R17 99V

Nokian

Nokian WR Snowproof P245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6419440409016
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот