Споредете до 4 продукти:

Nokian WR Snowproof 205/65 R15 94T

Nokian

Nokian WR Snowproof205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
6419440380629
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  81,6 €

Цена по парче

81,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот