Споредете до 4 продукти:

Nokian WR D4 245/45 R18 100V

Nokian

Nokian WR D4245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6419440404011
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  129,3 €

Цена по парче

129,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот