Споредете до 4 продукти:

Nokian Wetproof 195/50 R16 88V

Nokian

Nokian Wetproof195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Nokian
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6419440348575
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  81,9 €

Цена по парче

81,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот