Споредете до 4 продукти:

Nokian Hakka Black 2 265/45 ZR20 108Y

Nokian

Nokian Hakka Black 2265/45 ZR20 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6419440301686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  334,6 €

Цена по парче

334,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  37,12 €

Назад кон врвот