Споредете до 4 продукти:

Nokian cLine Van 195/60 R16 99/97T

Nokian

Nokian cLine Van195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Nokian
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6419440292458
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  88,1 €

Цена по парче

88,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот