Споредете до 4 продукти:

Nexen Winguard Sport 2 SUV 215/60 R17 96H

Nexen Winguard Sport 2 SUV
Nexen Winguard Sport 2 SUV
Nexen

Nexen Winguard Sport 2 SUV215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nexen
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8807622114434
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,73 €

Назад кон врвот