Споредете до 4 продукти:

Nexen N Fera Sport 235/35 ZR19 91Y

Nexen N Fera Sport
Nexen N Fera Sport
Nexen

Nexen N Fera Sport235/35 ZR19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Nexen
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8807622103551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  128,9 €

Цена по парче

128,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот