Споредете до 4 продукти:

Mitas TS06 6.5/90 D15

Mitas

Mitas TS066.5/90 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
6.5
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8590341109231

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот