Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 04 7.50 D16 100A8

Mitas TS 04
Mitas TS 04
Mitas

Mitas TS 047.50 D16 100A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341016577

Највисока цена:  110,4 €

Цена по парче

110,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот