Споредете до 4 продукти:

Mitas TR09 16.0/70 D20 150A8

Mitas

Mitas TR0916.0/70 D20 150A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341005274

Највисока цена:  591,3 €

Цена по парче

591,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот