Споредете до 4 продукти:

Mitas TR-08 500/60 D22.5 159A8

Mitas

Mitas TR-08500/60 D22.5 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003676

Највисока цена:  727,6 €

Цена по парче

727,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот