Споредете до 4 продукти:

Mitas TR 04 10.0/75 D15.3 122/111A8

Mitas

Mitas TR 0410.0/75 D15.3 122/111A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
122/111
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341016782

Највисока цена:  164,8 €

Цена по парче

164,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот