Споредете до 4 продукти:

Mitas TF03 6.50 D20 97A6

Mitas

Mitas TF036.50 D20 97A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341033222

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот