Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 7.50 D20 103A6

Mitas

Mitas TD-137.50 D20 103A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341040756

Највисока цена:  125,1 €

Цена по парче

125,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот